Dünyanın En Ünlü Astrologu Susan Miller’ın “Koronavirüs Ne Zaman Bitecek?” Sorusuna Cevabı

7
3428
koronavirüs ne zaman bitecek susan miller resmi
Susan Miller

Astrolog Susan Miller’dan 2020 Koronavirüs Yorumu

Koronavirüs ne zaman bitecek? Bu soru dünyanın en ünlü astrologu olan Susan Miller’a soruldu. Ancak aşağıdaki yorumu 16 Mart 2020 tarihinde yaptı. O tarihlerde ABD’de şu anki Koronavirüs yayılımı henüz bugünkü kadar şiddetli değildi. Ancak Koronavirüs ne zaman bitecek sorusuna verdiği cevapta, tüm dünya ve tüm yıl için yorumda bulunmuş. İşte yorumu geliyor… Koronavirüs ne zaman bitecek?

16 Mart 2020 tarihinde yazdı

Susan Miller: “Coronavirüs ne zaman bitecek diye soruyorsunuz, çünkü endişelisiniz. Koronavirüs kuşkusuz İtalya (özellikle Milano ve Venedik), Çin, Güney Kore, İran, Fransa, Almanya ve İspanya’yı sert vurdu. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar bu düşmanla savaşmak için birleşti. Şimdi ülkemi, ABD’yi de vurmaya başlıyor ve yetkililerimiz bize ne yapmamız gerektiği konusunda talimat veriyorlar. Manhattan, New York City’de yaşıyorum ve okullar, müzeler, sinema salonları, Broadway ve Broadway tiyatroları, spor salonları, restoranlar, barlar ve dükkanlar kapalı ve bu çok ürkütücü. Bize evde kalmamız gerektiği söyleniyor ve hepimiz üzerimize düşeni yapıyoruz.

Koronavirüs üzerinde çok düşündüm ve sizin için bazı tahminlerim var.” dedi.

korona ne zaman biter
Susan Miller – Korona ne zaman biter

Susan Miller 2020 “Koronavirüs ne zaman bitecek” yorumu devam ediyor

“Birincisi, bu kriz size devasa finansal meseleler, insan kitleleri ve virüslerle ilgilenen güçlü bir gezegen olan Plüton tarafından getirildi. Bu yıl Oğlaktaki Plüton, Oğlak’taki Jüpiter ile birlikte, aynı yörüngede 13 yıllık bir toplantıda, nadiren altı derecelik açıyla seyahat edecek. Jüpiter genellikle neşeli, cömert bir gezegendir, ancak bu durumda Jüpiter sorunu birleştirmektedir. Jüpiter’in dokunduğu her şeyi genişlettiği bilinmektedir. Örneğin, ya daha iyi bir servet getirir ya da servetiniz tükenir, etkisi koşullara bağlıdır. Başka bir deyişle, Jüpiter Plüton’nun ortaya koyduğu ve çoğaltmak istediği şeyi güçlendirir ve az sayıda gezegen dokunduğu her şeyi Jüpiter’den daha hızlı çoğaltabilir. (Bu çoğaltma, olumlu yönde de olabilir, olumsuz yönde de)

Plüton ve Jüpiter, her ikisi de yavaş hareket eden gezegenler, tüm yıl boyunca birbirine yakın, önemli derecelerde seyahat ediyorlar. Jüpiter, Plüton’un ortaya çıkardığı virüs tehlikesini büyütüyor ve her iki gezegen de virüsü katlanarak yayıyor. Söylendiği gibi, Plüton ve Jüpiter Oğlak burcunda ve Oğlak, diğer şeylerin yanı sıra yaşlı insanları temsil eder. Bilim adamları, yaşlı insanların bu virüse diğerlerinden daha duyarlı olduklarını söylüyor.

astrologlara göre virüs nezaman biter
Astrolog :Susan Miller

Plüton ve Jüpiter 13 yılda bir kavuşurlar. Elbette 13 yılda bir ölümcül virüsümüz olmayacak. Plüton dikkatimizi çekecek bir sorun arar. Plüton (veya bu konu için Mars) bize göstermek için önemli bir şey bulamazsa, o dönemden kolayca geçebiliriz.

Plüton-Jüpiter kavuşumu

Tipik olarak, Jüpiter ve Plüton birleştiklerinde büyük finansal refah getirir, bu genellikle başarının bir imzasıdır. Ünlüler arasında Bill Gates, Warren Buffet, Mick Jagger, Martha Graham, Robert DeNiro ve Mohandas Gandhi’de doğum listelerinde bu birleşim var.

Bu iki gezegenin kavuşumu, aynı zamanda olağanüstü derecede şanslı sayılır. Bu kriz bittikten sonra refahın takip edeceğini düşünüyorum. Tüm dünyadaki hükümetlerin uygulayacağı önlemlerin zamanında iyi çalışacağını ve Koronavirüs’ü aştığımızda refahın oldukça hızlı bir şekilde geri döneceğini hissediyorum.

covid 19 ne zaman biter astroloji coronavirüs
Astroloji : Korona ne zaman bitecek

Jüpiter ve Plüton, uzaydaki ayrı yönlerine dönmeden önce, bu yıl 2020, üç kez buluşacaklar. Jüpiter ve Plüton tüm yıl altı derece içinde seyahat ettikleri için astrologların “kürenin içinde” dediği veya başka bir şekilde söylediği gibi, matematiksel anlamlılık alanı içinde olacağı için, aşağıdaki tarihlerde çok fazla sıkışmak zorunda değilsiniz.

Jüpiter ve Plüton 2020 de 3 kez buluşacaklar!

İlk olarak Jüpiter ve Plüton, her iki gezegenin çok güçlü ve etkili olacağı 4 Nisan‘da buluşacaklar.

Jüpiter ve Plüton, her ikisi de 30 Haziran‘da (Amerika’da 29 Haziran sonu) geriye dönük olduklarında ikinci kez buluşacaklar, bu nedenle her iki gezegen de zayıf olacak. (İlgilenenler için, Jüpiter 13 Mayıs’tan 12 Eylül’e kadar geriye gidecek. Plüton 25 Nisan’dan 4 Ekim’e kadar gerileyecek. Retro olmalarına rağmen yörüngede inanılmaz derecede yakın kalacaklar.)

Jüpiter ve Plüton’un son buluşması 12 Kasım‘da olacak ve yine ikisi de inanılmaz derecede güçlü olacak.

Peki Koronavirüs ne zaman bitecek ?

Bu, virüsün ilkbaharda, özellikle Mart, Nisan ve Mayıs ayının ilk yarısında şiddetleneceğini, ancak Haziran ayında başlayan yaz aylarında zayıflayacağını düşündürüyor. Virüs o kadar sakinleşir ki, birçok kişi COVİD-19’un gittiğini varsayabilir. Bunun böyle olacağına inanmıyorum. Çim ve çalılarda saklanan bir yılan gibi, virüs uykuda kalacak, Eylül ayında tekrar ortaya çıkacak ve kasım ayı tamamen faaliyette olacak, muhtemelen Aralık ortasına kadar da uzayacak.

 susan miller korona ne zaman bitecek astrolog
Susan Miller

Bu yılki Jüpiter ve Plüton yörüngesini farklı kılan şey, karma gezegeni Satürn’ün, tüm yıl boyunca onlarla birlikte üçlü olarak yörüngede kalmasıdır. Bilim adamları, dünyanın kaynaklarını kötüye kullanmamızın ve gezegenimizin uygun bir şekilde idare edilmemesinin, ölümcül virüslerin yüzeye çıkmasını teşvik eden bir dengesizliğe yol açtığını söylüyor. Ayrıca dünyanın 100 yıldan uzun bir süreden beri ilk kez böyle bir salgın geçirdiğini, daha önce de Koronavirüs’e en yakın virüs olan 1918’deki İnfluenza gribi olduğunu söylüyorlar.

Dünya nüfusunun dörtte birinden fazlasını enfekte eden 1918’deki İspanyol Gribi’ne tekrar baktım. O yıl 1918’de Plüton ve Jüpiter’in şimdi olduğu gibi 2020’de birlikte sıkıca yörüngede olduğunu gördüğümde az kalsın sandalyeden düşüyordum. Tıp camiası ve bilim adamları virüslerin şu anda olduğu gibi yayıldıklarını bilmiyorlardı ve aynı zamanda sosyal etkileşimi sınırlamayı da bilmiyorlardı. I. Dünya Savaşı hala devam ediyordu ve askerler, şimdi bu yaygın hastalık ve ölümü teşvik ettiğini bildiğimiz sıkışık, dar alanlarda yaşıyordu. Çok sayıda insanın yakın etkileşimi, (Plüton, halkın egemen kitleleri) ölümcül virüsün hızla yayılmasına neden oldu.

astroloji korona biter mi
1918’deki İspanyol Gribi

Koronavirüs’ün çok hızlı bir şekilde biteceğini tahmin etmiyorum. Bu yüzden, Aralık 2020’ye kadar bu virüsle mücadele edeceğimizi duymanın üzücü olabileceğini biliyorum. Bu “yeni normal” duruma uyum sağlamalıyız.

İtiraf Koronavirüs ne zaman bitecek

Covid-19 yani Coronavirüs ile ilgili zamanlamam yanlış olabilir, itiraf ediyorum – daha kısa da sürebilir. Umarım yanılıyorumdur ve virüs kısa sürede sona erecektir. Yine de, Jüpiter ve Plüton’nun matematiksel döngüleri, virüsün gidip gitmediğini görmek için her dakika kontrol etmememiz gerektiğini gösteriyor. Bu, gerçekten çok zaman ayrılması gereken bir virüstür.

İtalya İkizler burcu tarafından yönetiliyor, çünkü Haziran ayı, vatandaşların İtalya’nın birleşmesini kutladığı aydır. İkizler akciğerlere hükmeder, bu yüzden virüs İtalya’yı bu kadar sert vurdu – bu virüs akciğerlere saldırıyor. ABD’de biz Yengeç burcu tarafından yönetiliyoruz (doğum tarihimiz 4 Temmuz 1776) ve astrologlar arasında Amerika’nın doğru yükseleni hakkında bazı tartışmalar var. Bazıları bunun Yay olduğunu söylüyorlar (sözde “Sibley” tablosu tarafından ortaya konulduğu gibi), ama Amerika’nın yükselen burcunun İkizler olduğuna inanıyorum. Bu durumda, ABD virüsle mücadele etmek için İtalya kadar uyanık olmalıdır. Yetkililer gereken önlemleri alıyor gibi görünüyor.

korona nezaman biter astroloji
ABD Koronavirüs

Tek yapabileceğimiz her gün evde kalmak ve haberleri dinlemek. Hepimiz sağlık görevlilerinin tavsiyelerine uymalıyız. Sadece iyi beslenme ve iyi uykuyla sağlıklı kalmalıyız ve bunu aynı zamanda sevdiğimiz insanlar uğruna yapmalıyız. Ailelerimiz, akrabalarımız (özellikle büyükanne ve büyükbabalar), arkadaşlar, komşular, topluluklar, ülkemiz ve Dünya için. Bu bize, hepimizin birbirimize bağlı olduğumuzu ve başkalarına aynı hassasiyet, özen ve saygı ile davranmamız gerektiğini öğreten bir virüstür.

 koronavirüs ne zaman bitecek
babaanne anneannelere dikkat

Duanın gücüne inanıyorum ve hepimiz dua edersek Tanrı’nın dinleyip bize yardım etmek için hareket edeceğini hissediyorum. Ailemin babasının tarafı İtalya’dan New York’a, annemin tarafı ise Almanya’dan göç etti, bu yüzden bu ülkelerde yaşayan okuyuculara özel bir yakınlık hissediyorum. ABD’deki gazeteciler, uluslararası olarak diğer ülkelerde yaşayanların durumunu günlük olarak rapor ediyorlar, bu nedenle durumunuzun farkındayız ve sizin için dua ediyoruz. Bir gün, bunlar geride kalacak ve hepimiz yeni hayatımıza devam edeceğiz.

Şimdilik, akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı sık sık arayın – neşeli sesinizi duymak ve belki de Skype veya Facetime üzerinden konuşmak, çevrenizde karantinaya alınanların her biri için çok önemli olacaktır. Herkes nezaket ve şefkat ister.

koron ne zaman biter skype facetime logoları
Skype veya Facetime

Son bir yorumum var!

Son bir yorumum var: Jüpiter sadece dokunduğu şeyi genişletmekle kalmıyor, aynı zamanda Jüpiter mucizeler gezegeni olarak da kabul ediliyor. Albert Einstein bir keresinde şöyle yazmıştı: “Hayatınızı yaşamak için sadece iki yol var. Birisi, mucizelerin olmadığını düşünmek, diğeri de her şeyin bir mucize olduğunu düşünmek.” O ikincisini seçtiğini söyledi. Ben de yaptım. Jüpiter 2020 boyunca şu anki pozisyonunda, hepimizin ihtiyacı olan mucizeyi yaratabilecek. İnançlı ol sevgili okuyucu.”

                                                                                                         Susan Miller

Tekrar hatırlatayım, Susan Miller “Koronavirüs ne zaman biter?” sorusuna karşılık olan bu yorumunu 16 Mart 2020’de yapmış. O zamanlar ABD’de herşeyin kontrol altında olduğuna inanıyor ve diğer ülkeler için dua ediyordu. Ancak gelin görün ki ABD şu anda Koronavirüs’ün tam merkezinde. Umarım Susan Miller, yaz aylarında virüsün zayıflayacağını söylerken yanılmıyordur. Ancak Eylül’de yeniden ortaya çıkacağını söylerken de yanılıyordur.  🙂

Ülkemizdeki bazı astrologlar da sonbahara dikkat çekiyorlar ancak bu Jüpiter ve Plüton kavuşumunu, illaki virüsün tekrar yayılacağı şeklinde değil, dünyada başka şeylerin de yaşanabileceği şeklinde yorumluyorlar. Örneğin deprem, orman yangınları vs gibi. Umarım bunların hiç birisi de yaşanmaz.

Ben Einstein’ın sözüne katılıyorum ve mucizelerin var olduğuna inanıyorum. Siz de inanın, işte o zaman herşey çok güzel olacak 🙂

#evdekal

 

Kaynak: 1

Beğeneceğinizi düşündüğüm diğer yazılar

Koronavirüs Vaka-Ölüm Sayıları Bize Ne Söylüyor?

Hamileleri Koronavirüse Karşı Koruyacak 16 Önlem

Koronavirüs ve İklim Değişikliği

Koronavirüs kategorisi altındaki diğer yazılar için buraya basın

Anasayfa

Abone olmak ister misiniz?

Sizi yeni yazılar çıktığında haberdar ederiz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Sanırım bir yanlışlık oldu

7 YORUMLAR

Comments are closed.